VÝHODY NÁKUPU U NÁS  |  ČASTÉ DOTAZY  |  SLEDOVÁNÍ ZÁSILKY  |  VELKOOBCHOD  |  KONTAKT  |  info@mujstromecek.cz | +420910880897 (08:00-16:00)

Prodej ukončen! Veselé Vánoce!

Předsezónní slevy, akce končí za:

BLACK FRIDAY končí za:

d
h
m
s

Smrk, jedle a borovice. Podle čeho vybírat?

Spolu s cukrovím, kaprem koledami patří vánoční stromeček nejen mezi symboly českých vánočních svátků. Každý rok se již koncem listopadu ve větších i menších městech objevují venkovní stánky s živými stromy na prodej. Významné náměstí zdobí velké vánoční stromky, jež se po celé zimní období stanou jejich ikonami.

JAK SE VYVAROVAT FRONTÁM I STRESU

K Vánocům však již neodmyslitelně také patří vánoční úklid, shon, fronty a spousta lidí ve všech obchodech. Někteří lidé však povinnosti, jako je například koupě vánočního stromečku, obstarávají již nyní. Objednávají umělý vánoční stromeček z e-shopu.

Umělý vánoční stromeček je totiž finančně velmi výhodný, nikdy neopadává, je antialergenní a vydrží i po několik generací. Manipulace s umělým vánočním stromečkem je velmi jednoduchá, dá se rychle složit i rozložit a je velmi skladný.

Náš e-shop se na prodej umělých vánočních stromků specializuje. Víme, že každý preferuje jiný druh vánočního jehličnanu, a proto v naší nabídce naleznete umělé vánoční jedleborovice i umělý vánoční smrk.

ROZVERNÝ SMRK A ELEGANTNÍ JEDLE

Umělá vánoční borovice se může pyšnit svou bohatostí a elegancí. Všechny umělé borovice v naší nabídce jsou velmi husté a působí přirozeně. Umělý vánoční smrk díky svému rozcuchání může působit rozverným dojmem. Je precizně zpracován a nikdy neztrácí své bohaté jehličí. Umělá vánoční jedle je také velmi vkusným stromečkem. Pravidelné uspořádání jehlic jí dodává elegantní vzhled, čímž působí velmi luxusně.

Jiní zákazníci naopak oceňují, že u nás mohou vybírat také podle rozměru umělých vánočních stromků. Nabízíme umělé vánoční stromečky vhodné do menších interiérů, ale také do rozlehlých hal. Protože chceme, aby naši zákazníci prožili kouzelné vánoce, garantujeme stoprocentní kvalitu našeho zboží. Stromečky také doručíme zdarma na vámi určené místo, a to do deseti dní. Stačí si vybrat ten pravý stromeček pro vás i vaši rodinu a mít před Vánoci o jednu starost méně.