VÝHODY NÁKUPU U NÁS  |  ČASTÉ DOTAZY  |  SLEDOVÁNÍ ZÁSILKY  |  VELKOOBCHOD  |  KONTAKT  |  info@mujstromecek.cz | +420910880897 (08:00-16:00)

Prodej ukončen! Veselé Vánoce!

Předsezónní slevy, akce končí za:

BLACK FRIDAY končí za:

d
h
m
s

Výhody nákupu u nás

U všech našich stromečků je doprava po celé České republice až k Vám domů zdarma, tzn. že platíte pouze cenu stromečku a žádné další poplatky nebudou účtovány. Díky tomu získáte jednoduchý způsob, jak si nechat doručit stromeček pohodlně a bez námahy až k Vám domů, a to vše zcela ZDARMA!

Pokud si objednáte do 17. 12. 2023, tak Vám garantujeme, že stromeček Vám do Vánoc dorazí!

Při výrobě umělých vánočních stromků využíváme pouze nejkvalitnější materiály, které zaručují dokonalý vzhled po dlouhé roky.

Pokud by něco nebylo v pořádku, tak bezplatně doručíme chybějící částianebo zařídíme vyzvednutí a výměnu poškozeného stromečku. Nemusíte mít obavy – jakýkoliv problém vyřešíme rychle, bez zbytečných starostí a dodatečných nákladů!

100 000+ našich spokojených zákazníků je důkazem, že jsou naše stromečky kvalitní. Jak nás hodnotí naši zákazníci, se můžete podívat na našem Facebooku nebo Heuréce.

Naším zákazníkům nabízíme širokou nabídku doprovodných služeb, díky kterým je nákup velmi rychlý a jednoduchý. Naši pracovníci Vám rádi zodpoví všechny Vaše dotazy a nebo pomohou provést objednávku. Jsme Vám neustále k dispozici na chatu (vpravo dole na této stránce) nebo e-mailu (dotazy@mujstromecek.cz), případně na telefonním čísle +420 777 470 538 (PO-PÁ 9-17).