VÝHODY NÁKUPU U NÁS  |  ČASTÉ DOTAZY  |  SLEDOVÁNÍ ZÁSILKY  |  VELKOOBCHOD  |  KONTAKT  |  info@mujstromecek.cz | +420910880897 (08:00-16:00)

Prodej ukončen! Veselé Vánoce!

Předsezónní slevy, akce končí za:

BLACK FRIDAY končí za:

d
h
m
s

Vrácení zboží

Velmi nás mrzí nás, že nejste s naším stromečkem spokojeni a chcete jej vrátit.

Pokud pro vás můžeme cokoliv udělat, kontaktujte nás prosím, pokusíme se ze všech sil vyjít vám vstříc k vaší spokojenosti.

Pokud je kupní smlouva uzavřena pomocí prostředků komunikace na dálku, má kupující spotřebitel v souladu s ustanovením § 1829 odst. 1 občanského zákoníku právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Odstoupení od smlouvy musí být doručeno nejpozději poslední den 14 denní lhůty.

Zboží, které chcete vrátit, musí být funkční a nesmí jevit známky používání. Musí tedy vypadat stejně, jako když jste jej přebírali a to včetně obalového materiálu a příslušenství. Pokud objednávka obsahovala dárek, musí být rovněž vracen v neporušeném stavu. V případě, že zboží ponese známky používání, bude námi, či výrobcem uveden do původního stavu. Toto je placená služba, která vám bude odpočtena od kupní ceny zboží, při následném dobropisování.

Po vyplnění formuláře níže zašlete zboží na tuto adresu:

All4Customer, s.r.o.
Pohraniční 25
703 00 Ostrava

Zboží je nutno zaslat nepoškozené a v originálním obalu.

Po kontrole zboží vám bude vrácená celá částka včetně poštovného (pouze v případě, že jsou vráceny všechny položky objednávky). Cenu poštovného zpět od vás do našeho skladu je ve vaší režii (neproplácí se). Taktéž doporučujeme zásilku odeslat doporučeně a pojistit na hodnotu zboží. Po kontrole nepoužitého zboží proběhne platba převodem na bankovní účet, který jste uvedli ve formuláři.

Kupující spotřebitel:

Kupující spotřebitel nebo jen spotřebitel je osoba, která při uzavírání a plnění smlouvy nejedná v rámci své obchodní nebo jiné podnikatelské činnosti

1. Informace o zboží
2. Informace o zákazníkovi