VÝHODY NÁKUPU U NÁS  |  ČASTÉ DOTAZY  |  SLEDOVÁNÍ ZÁSILKY  |  VELKOOBCHOD  |  KONTAKT  |  info@mujstromecek.cz | +420910880897 (08:00-16:00)

Prodej ukončen! Veselé Vánoce!

Předsezónní slevy, akce končí za:

BLACK FRIDAY končí za:

d
h
m
s

2D, 3D a 100 % 3D jehličí. Jaký je mezi nimi rozdíl?

Rozdíl mezi jednotlivými typy jehličí

Doby, kdy umělý vánoční stromeček připomínal jen zdaleka ten reálný, jsou už dávno pryč! Náš internetový obchod nabízí vánoční stromky, které jsou téměř dokonalou kopií stromků živých, a to především díky realistickým, hustě vrstveným větvičkám z těch nejkvalitnějších PE (polyetylen) a PVC (polyvinylchlorid) materiálů.

Vybrat si můžete vánoční stromky s 2D, 3D (kombinace 2D a 3D jehličí neboli kombinace PVC a PE materiálů), či dokonce 100 % 3D jehličím. Níže popis stromečků, dle jednotlivých produktových řad.

U 3D stromečků je poměr 2D a 3D jehličí konkrétního stromečku uveden v tabulce v detailu produktu.

ECONOMY

Cenově dostupné 2D (PVC fólie) a 3D (kombinace 2D a 3D jehličí) stromečky. Vyrobeny standardní technologií. Mají standardní typ rozložení (nemají SnapTree ani čtvercové spojky). 2D stromečky jsou opatřeny plastovým stojanem, 3D stromečky pak kovovým.

PREMIUM

Prémiové 3D stromečky (kombinace PE + PVC) z těch nejkvalitnějších materiálů. Najdete zde klasické smrky a jedle a také jejich zasněžené varianty.

PREMIUM+

Speciálně zahuštěné robustní 3D stromečky (kombinace PE + PVC), jak klasické, tak s integrovaným LED osvětlením.

DIAMOND

100 % 3D stromečky pro nejnáročnější klienty jsou tvořeny výhradně z PE materiálů, které jim dodávají ultra realistický vzhled.