VÝHODY NÁKUPU U NÁS  |  ČASTÉ DOTAZY  |  SLEDOVÁNÍ ZÁSILKY  |  VELKOOBCHOD  |  KONTAKT  |  info@mujstromecek.cz | +420910880897 (08:00-16:00)

Prodej ukončen! Veselé Vánoce!

Předsezónní slevy, akce končí za:

BLACK FRIDAY končí za:

d
h
m
s

Připravte stromeček pro Ježíška

Aby měl Ježíšek kam nadělovat, je třeba mu připravit stromeček. Vánoce jsou tradiční zimní svátky, kdy si lidé na celém světě předávají větší i menší dárky. U nás je to Ježíšek, který obdarovává všechny ty, co byli hodní. Podobně v sousedním Slovensku, ale i Maďarsku či Rakousku je to Ježíšek, jenž nosí dárky. V rusky mluvících zemích je to pak děda Mráz. V Itálii obdarovává například čarodějnice Befana. V Americe naděluje Santa Claus, který dárečky schovává do punčoch, které visí nad krbem.

Podle naší tradice nechává Ježíšek dárky pod vánočním stromečkem. A možná právě proto je vánoční stromek jedním z nejdůležitějších symbolů Vánoc a jeho výběru i výzdobě se věnuje veliká péče. Každá rodina má své rituály, kdy, kdo a jak vánoční stromeček zdobí, ale také jaký druh bude jejich obývacímu pokoji či hale vévodit.

KAŽDÁ RODINA MÁ SVÉ TRADICE

Některé rodiny preferují výhradně stromky živé, v poslední době jsou však stále více populárnější umělé vánoční stromečky. Důvody jsou jednoduché. Umělý vánoční stromek již dnes nedělá žádnou ostudu. Naopak věrně kopíruje svou živou předlohu a působí přirozeně a honosně. Koupit si umělý vánoční stromeček navíc stačí pouze jednou. Dnešní umělé vánoční stromky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a slouží celá desetiletí.

Náš internetový obchod vybírá pouze nejkvalitnější umělé vánoční stromečky. V naší nabídce najdete pečlivě vybrané umělé vánoční stromky, které jsou jednoduché na údržbu, manipulaci i uskladnění. Vybrat si můžete z výšek od 120 cm až do 250 cm stromečků. Našim zákazníkům také nabízíme dopravu umělého vánočního stromečku zdarma.

ŠIROKÁ NABÍDKA DRUHŮ I VELIKOSTÍ

Vyberou si u nás milovníci téměř všech druhů zelenáčů. Populární umělý vánoční smrk směle konkuruje umělé vánoční jedli. Spoustu příznivců má také umělá vánoční borovice. Každý druh umělého stromečku je totiž něčím specifický.

V našem e-shopu si můžete umělé vánoční stromky vybírat nejen podle druhů, ale také podle velikosti. Najdete tak přesně takový umělý vánoční stromek, který bude pro vaše Vánoce nejideálnější. Pak už jen stačí počkat, než vám váš umělý vánoční stromeček dopravíme domů. Dlouho čekat nebudete. Počkat však budete muset na pravou chvíli, kdy umělý vánoční stromeček vybalit a nazdobit.