VÝHODY NÁKUPU U NÁS  |  ČASTÉ DOTAZY  |  SLEDOVÁNÍ ZÁSILKY  |  VELKOOBCHOD  |  KONTAKT  |  info@mujstromecek.cz | +420910880897 (08:00-16:00)

Prodej ukončen! Veselé Vánoce!

Předsezónní slevy, akce končí za:

BLACK FRIDAY končí za:

d
h
m
s

Jak mít svůj stromeček co nejkouzelnější?

Každý rok se můžeme v novinách, časopisech i na internetu dočítat o módních trendech v oblékání na jaro, podzim, o aktuálních trendech v bytových doplňcích a toto téma vždy již na podzim postihne také vánoční stromečky. Je jedno, zda se jedná o živý smrček či o umělý vánoční stromek, designéři se zaměřují na všechny.

KLASIKOU JE ČERVENÁ A STŘÍBRNÁ

Češi však příliš těmto trendům ve zdobení jak umělých vánočních stromečků, tak živých stromků nepodléhají. Z praktických důvodů nemění každý rok barvu ozdob, ale naopak většinou nakupují dekorace tak, aby jim ladily k těm koupeným dříve. Klasikou mezi barvami pak zůstává červená a stříbrná. Volnější ruku pak mají zejména ti, kteří se rozhodli pro umělý vánoční stromeček, ať už jedličku, umělý vánoční smrk či borovici. Nemusí totiž každý rok kupovat stromeček nový, a tak můžou ušetřené peníze investovat například do ozdob a dekorací. Nazdobit originální umělý vánoční stromeček však lze i velmi levně.

DOMÁCÍ VÝROBA OZDOB

V posledních letech se mezi populární ozdoby dostaly opět přírodní dekorace. Dřevěné figurky, slaměné ozdoby i netradiční materiály. Spoustu ozdob lze vyrábět doma, a tím si možná již dříve navodit tu pravou sváteční atmosféru. Populární jsou pečené perníčky, sušená jablka, pomeranče, ti kreativnější se pak pouští do různých mašlí, keramiky i slaného těsta. Fantazii se meze nekladou. Další variantou je vyrazit do nějakého obchodního domu či supermarketu. Často již od září se na vánoční sortiment zaměřují. Z nepřeberného množství barev, tvarů i materiálů si pak stačí vybrat ten vhodný pro váš dokonalý umělý vánoční stromeček. Zapátrat také můžete na půdě či ve věcech po babičce, v módě je totiž i retro.

KRÁSNÁ RODINNÁ TRADICE

Zdobení stromečku patří mezi nejkrásnější vánoční tradice. Ať už jste se rozhodli pro živý jehličnan, či vlastníte tři umělé vánoční stromečky, jedná se o váš vánoční stromeček a vyzdobit si ho můžete podle vašich představ a hlavně podle představ dětí, kterým tyto zimní svátky patří. Módní trendy i tipy jsou na rodinné tradice krátké. Každá rodina má totiž ten svůj nejkrásnější stromeček.