VÝHODY NÁKUPU U NÁS  |  ČASTÉ DOTAZY  |  SLEDOVÁNÍ ZÁSILKY  |  VELKOOBCHOD  |  KONTAKT  |  info@mujstromecek.cz | +420910880897 (08:00-16:00)

Prodej ukončen! Veselé Vánoce!

Předsezónní slevy, akce končí za:

BLACK FRIDAY končí za:

d
h
m
s

Jaký stromeček si mám vybrat?

Nemůžete se rozhodnout, který stromeček je ten pravý pro Vás? Který nejlépe ozdobí Váš byt v období Vánoc? Pak Vám rádi poradíme. V současnosti je nejoblíbenějším stromečkem smrk exclusive kanadský ve všech možných velikostech. Je to osvědčená klasika, která nezklame.

Na našem facebooku můžete nalézt příspěvky mnoha našich spokojených zákazníků. Někteří z nich po loňských Vánocích také zaslali fotky svých nazdobených stromečků, zakoupených v našem e-shopu. Mezi nimi můžete také najít zmiňovaný smček exclusive kanadský.

ŠIROKÁ NABÍDKA STROMEČKŮ

Smrček zakoupený v našem e-shopu Vám nikdy neopadá a jeho barva bude stále krásně zelená. Vypadá téměř jako živý! Může se pyšnit bohatým větvovím a stoprocentní kvalitou materiálu. Stromeček zakoupený v našem obchodě Vám zkrášlí nejen letošní Vánoce, ale spoustu Vánoc následujících.  Dostupný je ve velikostech od 150 do 250 cm. Pokud si nejste jistí, zda je smrk pro Vás tím pravým, máme pro Vás nabídku jedlí, borovic a tújí ve velikostech 120, 150, 180, 220 a 250 cm.

S nákupem neotálejte, nyní máte jedinečnou možnost pořídit si stromeček z naší nabídky s bezkonkureční slevou a navíc se nákupem v našem e-shopu se vyhnete vánočnímu shonu. Stromečky doručujeme po celé republice zdarma a jsme Vám k dispozici pro jakékoliv dotazy na emailu info@mujstromecek.cz, nebo na telefonním čísle +420 777 470 538.